YouCam Makeup

5.45.2

4.8

9

Kendinize iyi bir sanal makyaj yapın

6.5M

Bu uygulamayı oyla

YouCam Makeup resimlerinize sanki her çeşit makyajı yapmışsınız gibi bir görüntü vererek farklı efektler uygulayabileceğiniz bir fotoğraf düzenleyicidir. Hatta düzinelerce farklı peruk deneyebilir ve özgürce onları kafanıza uydurabilirsiniz.

Bu uygulama Androidde bulabileceğiniz ve göze çarpan en iyi fotoğraf-düzenleme araçlarından biri olan YouCam Perfect'i yaratan takım tarafından geliştirilmiştir. Uygulama, bir resimdeki yüze sanal makyaj eklemenize izin veren düzinelerce farklı özelliğe sahiptir. Uygulama ile ilgili en iyi şey ise size binlerce olasılık sunan özelliklerin kalitesidir.

Benzer uygulamalarda da olduğu gibi, YouCam Makeup uygulamanın kendisiyle fotoğraf çekebileceğiniz gibi cihazınızın hafızasından fotoğraflarınızdan birini de seçmenize izin verir. Ne yaparsanız yapın, işiniz bittiğinde kaydettiğinizden ya da farklı bir uygulama ile paylaştığınızdan emin olun.

YouCam Makeup, çalışmanızı gerçek bir eğlenceye dönüştüren basit ve seçgin arayüzüyle size yüzlerce olasılık sunan muhteşem bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X